Wyszukiwarka  

Lokalizacja :
Budżet :

PLN
PLN

0 Znaleziono Ofert

   

Top Oferty  

DZIAŁKA BUDOWLANA MIESZKANIOWO - USŁUGOWA W CHARZYKOWACH KOŁO CHOJNIC
Szczegóły oferty Cena : 107.635 PLN
Powierzchnia : 1.133 m²
Działka : 1.133 m²
Szczegóły oferty
   

Firma Immobilia w swojej  kompleksowej obsłudze oferuje swoim Klientom szeroki wachlarz wszelkich  ubezpieczeń  nie tylko dotyczących nieruchomości , współpracując z firmą  MultiSave Money, której agenci i doradcy aby zaspokoić  oczekiwania  wymagającego Klienta szybko przygotowują kilka ofert firm ubezpieczeniowych  istniejących na naszym rynku  ,aby  pomóc wybrać najlepszą z nich. 

wynajem wtórna...........

Immobilia  zaprasza  do wspólpracy wszystkich Klientów indywidualnych chcących kupić , sprzedać lub wynająć nieruchomość  i zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie skutecznej  prezentacji oferowanej nieruchomości na rynku  , bezpieczeństwa transakcji, doradztwa kredytowego ,  pomocy w negocjacjach oraz wszelkich formalnościach związanych ze sprzedażą , kupnem czy wynajęciem nieruchomości . 

Immobilia poleca swoje usługi i zaprasza do wspólpracy!

sprzedaż rynek wtórny .........

 Biuro Immobilia w ramach współpracy z firmami deweloperskimi  prowadzi wyłaczną sprzedaż  nowych nieruchomości oferowanych na lokalnym rynku.

Obecnie w swojej ofercie prezentujemy następujące inwestycje deweloperskie :

1.OSIEDLE MIESZKALNIOWE W CHOJNICACH PRZY ULICY  KARDYNAŁA S. WYSZYŃSKIEGO !!!

Już w maju 2016 roku rozpoczniie się budowa kolejnych 2 etapów budowy nowoczesnych bloków wielorodzinnych przy ulicy Kard.S.Wyszyńskiego w Chojnicach. W ofercie będą bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o powierzchniach od 31-85 m2 w atrakcyjnych cenach od 3490 zł - 3890 zł /m2. Wszystkie mieszkania w tej ofercie kwalifikują się do rządowej dopłaty Mieszkanie dla Młodych . Wszystkim swoim klientom Immobilia zapewnia profesjonalną obsługę kredytową przy udziale  partnera do spraw kredytowania nieruchomości renomowanej firmy Expander. Szególowy opis całej inwestycji zamieszczamy z zakładce aktualności  oraz w liście nieruchomości -rynek pierwotny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą lub kontaku z biurem sprzedaży pod nr tel:

509  631 090  lub 792 09 07 73