Wyszukiwarka  

Lokalizacja :
Budżet :

PLN
PLN

0 Znaleziono Ofert

   

Top Oferty  

   

Osiedle w Chojnicach to nowoczesne i funkcjonalne mieszkania zaprojektowane w sześciu czterokondygnacyjnych budynkach (po 17 mieszkań w każdym z budynków) o powierzchni od 31,8 mkw do 84,43 mkw.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie: funkcjonalną kawalerkę, komfortowe mieszkanie z balkonem lub tarasem, czy też prestiżowe mieszkanie dwupoziomowe. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej a dla zmotoryzowanych możliwość zakupu garażu w cenie 25 000 zł lub 32 000 zł brutto.

Na terenie osiedla powstaną drogi wewnętrzne, przestronne parkingi, tereny zielone harmonizujące z najbliższym otoczeniem. Budynki wykonane zostaną w technologii tradycyjnej, w standardzie deweloperskim. Ciepłą wodę użytkową i centralne ogrzewanie zasilać będzie kotłownia gazowa.

W pierwszym etapie inwestycji powstały 34 mieszkania ( budynek A,B) Mieszkania  z pierwszego etapu oddano do użytkowania w III kw 2012 r.

Inwestycja Osiedle w Chojnicach znajduje się w Chojnicach, Chojnice jest realizowana  przez dewelopera ART-BUD Czwórka sp. z o.o. S.K..A

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem .Termin rozpoczęcia prac budowlanych II etapu ( budynek C,D) nastąpił w maju 2016 roku a przewidywany termin zakończenia prac to grudzień 2018 roku, III etap (budynek E,F) -przewidywany termin zakończenia to grudzień 2019 roku..

 W aktualnej ofercie mieszkań na sprzedaż na  Osiedlu  w Chojnicach  posiadamy  68 mieszkań . Naszym Klentom oferujemy również profesjonalne doradztwo finansowe oraz realizację kredytów hipotecznych na zakup lokali mieszkalnych przy wsparciu firmy Expander.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchniach od 32 do 41 m2 w cenie od 123 702 zł (8 mieszkań),
  • 2-pokojowe o powierzchniach od 45 do 50 m2 w cenie od 164 721 zł (48 mieszkań),
  • 3-pokojowe o powierzchniach od 63 do 84 m2 w cenie od 220 672 zł (12 mieszkań).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ART-BUD sp. z o. o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne.

Rodzaj własności : pełna własność wraz z udziałem w gruncie

Aktualnie w inwestycji Osiedle w Chojnicach w sprzedaży znajduje się 34 mieszkania w budynku C,D  , a na mieszkania usytuowane w budynku E,F prowadzimy w chwili obecnej rezerwacje.

Informacje udzielane są w biurze sprzedaży Immobilia znajdującego się przy ulicy Stary Rynek 9 w D.T. Libera na III piętrze, telefon kontaktowy 509 631 090