Kompleksowa obsługa
nieruchomości
w Chojnicach

Firma Immobilia Kompleksowa Obsługa Nieruchomości  powstała w 2014 roku, więc łączy w sobie pewną świeżość spojrzenia na lokalny rynek nieruchomości z doświadczeniem. Z naszą agencją możesz sprzedać, kupić lub wynająć nie tylko mieszkanie, ale także dom, działkę czy lokal komercyjny.

Fakt, że klienci cenią nasze biuro nieruchomości za profesjonalizm dziwić nie może, ponieważ wszelkie podejmowane przez nas działania mają podstawę zarówno w wiedzy, jak i nabytym przez lata doświadczeniu. Wiemy, jak wymagający jest rynek. Dlatego nieustannie pogłębiamy znajomość tematu, tym bardziej , że przepisy i wszelkie uwarunkowania się zmieniają. Dzięki temu mamy też pewność, że nie będziesz żałować decyzji o podjęciu współpracy z Immobilia.

Immobilia – solidny pośrednik.

Agencję Immobilia prowadzi Agnieszka Opiela licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami ( licencja nr 20942 ) posiadająca także licencję z zakresu zarządzania nieruchomościami. Oba świadectwa zostały wydane w 2013 roku przez roku przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju.
Staramy się , aby firma Immobilia zapewniała profesjonalną obsługę , szeroką wiedzę z zakresu rynku nieruchomości oraz była solidnym i rzetelnym wsparciem dla swoich Klientów podczas całego procesu sprzedaży , kupna czy najmu nieruchomości.

To, co najważniejsze

Nieruchomości to dla naszej agencji znacznie więcej niż praca, więc mamy skąd czerpać siłę, energię i zapał. Po prostu lubimy to, co robimy. Bez wątpienia właśnie z tego wypływa nasza skuteczność działania. Wykorzystujemy ponadto skuteczne narzędzia marketingowe.

Istotne jest jeszcze jedno – dobre relacje z klientami

Dla Immobilia Chojnice największym kapitałem są zdecydowanie zadowoleni klienci, którzy właśnie dzięki nam mogą bez stresu realizować swoje marzenia o nieruchomości. Staramy się przy tym, aby satysfakcja z każdej transakcji była tak naprawdę obopólna.

Co poza tym wyróżnia firmę Immobilia?

Doskonała znajomość specyfiki lokalnego rynku nieruchomości. Działalność biura obejmuje przede wszystkim  Chojnice  oraz okoliczne miejscowości . Specjalizujemy się zarówno w obsłudze klientów indywidualnych , jak i inwestycji deweloperskich . Przeprowadzamy naszych Klientów przez cały proces sprzedaży , kupna , najmu nieruchomości   , począwszy od działań  przygotowawczych związanych z gromadzeniem niezbędnej dokumentacji , podjęciem działań marketingowych związanych z prezentacją ,negocjacjami , podpisywaniem umów przedwstępnych oraz końcową  realizacją transakcji.

Jeżeli chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość w Chojnicach ,Bytowie, Brusach, Charzykowach, Człuchowie, Czarnem, Czersku, Debrznie, Kamieniu Krajeńskim, Przechlewie, Sępólnie Krajeńskim, Swornegaciach czy Tucholi czy innych miejscowości na terenie Borów Tucholskich czy Kaszub  to zapraszamy do Immobilia Kompleksowa Obsługa Nieruchomości.

Porównaj nieruchomości

Tytuł Cena Typ Powierzchnia Cel Pokoje