Atrakcyjny apartament mieszkalno -biurowy w centrum Szczecinka

1,300,000.00

Atrakcyjny apartament mieszkalno -biurowy w centrum Szczecinka

 

Atrakcyjny lokal mieszkalno-biurowy w centrum Szczecinka

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal-apartament o charakterze mieszkalno – biurowym usytuowany w zabytkowej ,odrestaurowanej kamienicy położonej w ścisłym centrum Szczecinka tuż przy rynku głównym w pobliżu Ratusza Miejskiego. Kamienica była niegdyś wybudowana dla pierwszego burmistrza miasta .Lokal obejmuje poziom całego drugiego piętra w budynku i obecnie jest podzielony na dwie niezależne od siebie przestrzenie : mieszkalną ( powierzchnia ok 100m2) oraz biurową (ok 105 m2). Cała powierzchnia 2 piętra -204,71 m2. Część mieszkalna graniczy bezpośrednio z częścią   biurową co stanowi doskonały atut w przypadku połączenia ze sobą obu przestrzeni i przeznaczenia ich np. tylko na biura , kancelarię  lub  tylko na cele mieszkalne lub dwa mieszkania. Część mieszkalna składa się z 3 pokoi ,korytarza łazienki i aneksu kuchennego. W części biurowej znajdują się również  3 pokoje  ,łazienka oraz kuchnia. Obecnie część biurowa jest wynajmowana. Zarówno część mieszkalna jak i biurowa znajduje się w bardzo dobrym stanie techniczno – użytkowym , nie wymagającym dodatkowych nakładów. Ogrzewanie gazowe, nowa instalacja elektryczna ,  w części biurowej  bardziej rozbudowana  dla zapewnienia optymalnych funkcji użytkowej dla tego typu działalności. Możliwość podłączenia do ogrzewania z sieci miejskiej.  Kamienica  z zewnątrz została docieplona  oraz odnowiono elewację i klatki schodowe . Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 577 m2  a w skład części wspólnych  wchodzą także pomieszczenia w piwnicy , strych oraz parking . Stan prawny nieruchomości to lokal stanowiący odrębną nieruchomość oraz  udział  w wysokości 319/1000  w gruncie i nieruchomości  wspólnej. Do budynku prowadzą  2  wejścia  przez okazałe  bramy  usytuowane z dwóch stron –od strony deptaku miejskiego oraz z tyłu  z przynależnego do nieruchomości  parkingu.

Oferowana nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję mogącą przynosić dochód w długim okresie czasu biorąc pod uwagę możliwości jej wynajmu lub zapewnić prestiżowe miejsce  do zamieszkania a także  prowadzenia  własnej działalności .

Możliwe jest także wynajęcie części mieszkalnej o pow .ok 100 m2 na działalność biurową : kancelarie prawne , gabinet specjalistyczny itp. za cenę : 4.000,00 zł miesięcznie . Rozważymy również ofertę najmu całej powierzchni oferowanej nieruchomości tj 204 m2.
W przypadku sprzedaży istnieje możliwość zamiany na ziemię rolną minimum 5 ha , najchętniej w okolicy Szczecinka lub na terenie powiatu Szczecineckiego , jednakże właściciel chętnie rozważy inne lokalizacje.

 

Cena ofertowa nieruchomości : 1.300.000,00 zł

Właściciel dopuszcza możliwość rozliczenia w kryptowalucie.

 

Tel.kontaktowy : 792 09 07 73

Immobilia poleca i zaprasza do obejrzenia nieruchomości!

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe oraz realizację kredytów hipotecznych przy udziale  firmy Expander.

 

Na stronie internetowej naszego biura www.immobiliachojnice.pl dostępny jest opis każdej oferowanej przez nas nieruchomości także w języku niemieckim i angielskim.

 

 

Szczegóły

Status : Dostępne
Numer oferty : 5983

Szczegóły oferty

Cena : 1,300,000.00
Nieruchomość : Lokal
Typ transakcji : Sprzedam
Miasto : Szczecinek
Województwo : Zachodniopomorskie
Powiat : szczecinecki
Gmina : Szczecinek
Powierzchnia : 204.71 m2
Działka : 577 m2
Typ rynku : Wtórny
Kraj : Polska
Adres : u.Bohaterów Warszawy 3 78-400 Szczecinek

Szczegóły nieruchomości

Liczba pokoi : 6
Liczba sypialni : 3
Liczba łazienek : 2
Liczba kondygnacji : 1
Stan budynku : bardzo dobry
Ogrzewanie : Gazowe
Typ ciepłej wody : z gazowego kotła co

Funkcje

Piwnica
Poddasze nieużytkowe

Agnieszka Opiela


  Chojnice -atrakcyjne mieszkanie na parterze [...]

  315,000.00

  Atrakcyjne mieszkanie w Chojnicach na parterze 2 pokoje 48,10 m2 Oferujemy na sprzedaż 2 […]

    1   1   48 m2

  Porównaj nieruchomości

  Tytuł Cena Typ Powierzchnia Cel Pokoje