Chojnice. Sprzedam Salon fryzjersko – kosmetyczny z wyposażeniem

350,000.00

Chojnice. Sprzedam Salon fryzjersko – kosmetyczny z wyposażeniem

Bardzo atrakcyjna oferta sprzedaży salonu fryzjersko-kosmetycznego z umeblowaniem i pełnym wyposażeniem w sprzęty kosmetyczne i fryzjerskie. Salon znajduje się w wolnostojącym budynku o powierzchni ok 42 m2 przy ulicy Książąt Pomorskich w sąsiedztwie bloków mieszkalnych. W 2021 roku została przeprowadzona generalna modernizacja budynku wraz z ociepleniem ,elewacją ,nowym dachem, drenażem wokół budynku do odprowadzania wody deszczowej , nowymi ścianami wewnątrz, wymianą instalacji elektrycznych ,okien,drzwi . Wewnątrz znajduje się sala główna z recepcją, dwoma stanowiskami fryzjerskimi oraz stanowiskiem do manicure( pow. użytkowa 26,21 m2) W osobnym pomieszczeniu znajduje się strefa do zabiegów kosmetycznych ( 6 m2) zaplecze stanowi strefę socjalną gdzie znajduje się toaleta -WC z przedsionkiem ( 2,30 m2) , umeblowana kuchnia ( 3,48 m2) oraz wbudowana szafa typu komandor pełniąca funkcję aneksu porządkowego ( 3,58 ) .Całe wnętrze jest urządzone meblami z litego drewna, wykonanymi na zamówienie w kolorze szarego pastelu ( konsole i lustra przy fotelach fryzjerskich, konsola recepcyjna, szafki przy stanowisku manicure ) myjka do włosów,2 fotele fryzjerskie oraz podręczna szafka na akcesoria zakupiona w profesionalnej włoskiej firmie Gabbiano. Przy stanowisku manicure znajduje się ledowa lampa do paznokci oraz frezarka firmy neonail. W strefie zabiegów kosmetycznych znajduje się rozkładany fotel oraz wielofunkcyjny sprzęt do oczyszczania wodorowego skóry – H2 O2 Small Bubble. W całym lokalu znajduje się energooszczędne oświetlenie ledowe , 3 kamery monitorujące pomieszczenia wewnątrz oraz nowoczesny klimatyzator firmy Sinclair pełniący funkcję ogrzewania zimą a latem klimatyzuje pomieszczenia. Budynek stanowi ruchomość- nakłady poczynione na gruncie o powierzchni 60 m2 dzierżawionym od wspólnoty mieszkaniowej . Grunt stanowi właśność wspólnoty mieszkaniowej.Cena sprzedaży obejmuje budynek wraz z wyposażeniem i umeblowaniem . Wszystkie media : woda,prąd są niezależne od właściciela gruntu.

Oferta jest skierowana do osób chcących prowadzić działalność fryzjersko -kosmetyczną chętnych przejąć gotowy pomysł na własny biznes w sprawdzonym i posiadającym stałych klientów miejscu. Niewykluczona jest także przejęcie obecnie pracujących w salonie doświadczonych pracowników: fryzjerki, mankiurzystki oraz stylistki rzęs.

Cena ofertowa wynosi : 350.000,00 zł

Dodatkowo po zakupie nabywca ponosi co miesiąc koszt dzierżawy gruntu pod budynkiem i podpisuje własną umowę dzierżawy ze Wspólnotą Mieszkaniową.

Immobilia poleca i zaprasza do kontaktu oraz obejrzenia lokalu.
Tel. Kontaktowy : 792 09 07 73

Szczegóły

Status : Dostępne
Numer oferty : 8942

Szczegóły oferty

Cena : 350,000.00
Nieruchomość : Lokal
Typ transakcji : Sprzedam
Miasto : Chojnice
Województwo : Pomorskie
Powiat : chojnicki
Gmina : Chojnice
Powierzchnia : 42 m2
Działka : 60 m2
Typ rynku : Wtórny
Kraj : Polska
Adres : ul.Książąt Pomorskich

Agnieszka Opiela


  Tuchola -lokal użytkowy 300 m2 [...]

  5,100.00

  Tuchola – lokal użytkowy 300m2 Oferujemy na wynajem duży lokal użytkowy ok 300m2 ,obejmujący […]

    300 m2

  Porównaj nieruchomości

  Tytuł Cena Typ Powierzchnia Cel Pokoje