Domy na sprzedaż

klucz w drzwiach domu

Zakup domu w Chojnicach lub okolicach  może być problemem, ale nie musi. Wiemy, że nie tylko znalezienie odpowiedniego budynku, ale również wszystkie późniejsze formalności do spełnienia potrafią przyprawić o ból głowy. Jednak wystarczy, że skontaktujesz się z naszą agencją nieruchomości, a my pomożemy w szukaniu oferty idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Z dedykowanym doradcą z pewnością szybko zamieszkasz w nowym domu – takim, który spełni wszystkie marzenia.

Bez wątpienia domy są tak naprawdę trudniejsze do kupienia niż mieszkania, ponieważ należy zwrócić uwagę na więcej aspektów. Zresztą w przypadku zakupu, sprzedaży czy wynajmu mieszkania też oferujemy swoją pomoc. Skorzystaj zatem z naszego wsparcia.

Najnowsze oferty

Tuchola -na sprzedaż dom w [...]

330,000.00

Tuchola -na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem i garażem ! Oferujemy na […]

  3   1   112 m2

Kaszuby – dom letniskowy w [...]

469,000.00

Kaszuby – Kalisz Kaszubski woj. Pomorskie dom letniskowy murowany nad jeziorem Biebrowo Oferujemy na […]

  3   1   106 m2

Kaszuby – dom letniskowy w [...]

469,000.00

Kaszuby – Kalisz Kaszubski woj. Pomorskie dom letniskowy murowany nad jeziorem Biebrowo Oferujemy na […]

  3   1   106 m2

Tuchola -na sprzedaż dom w [...]

330,000.00

Tuchola -na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem i garażem ! Oferujemy na […]

  3   1   112 m2

Szukasz domu na sprzedaż ? Dobrze trafiłeś!

Znamy ten lokalny rynek nieruchomości od podszewki. Rozumiemy doskonale jego specyfikę, więc jesteśmy w stanie znaleźć atrakcyjne cenowo oferty, jak i uniknąć wielu pułapek, które trudno zobaczyć osobom niedoświadczonym w kupowaniu domów.

Z nami na pewno nie przepłacisz, ani też nie przeoczysz ewentualnych wad budynku (a te czasami na pierwszy rzut oka są niewidoczne), co mogłoby mieć później dość poważne konsekwencje. Trzeba przecież sprawdzić znacznie więcej niż przy mieszkaniu, nie tylko metraż, stan i typ zastosowanych okien oraz drzwi czy poziomy i piony, ale również m.in.:

 • kształt i poziom nachylenia działki,
 • sposób zagospodarowania terenu wokół domu,
 • jakość gruntu, szczególnie gdy planuje się intensywnie użytkować ogród przydomowy, ale i dla stabilności posadowienia budynku,
 • stan i rodzaj więźby dachowej,
 • jakość drogi dojazdowej do posesji,
 • stan ogrodzenia,
 • system i wydajność ogrzewania,
 • zastosowane elementy służące energooszczędności

Poza tym pamiętaj, że nie wszystkie propozycje znajdziesz, jeżeli zdecydujesz się na samodzielny zakup domu – mamy również bazę ofert na wyłączność dla naszych klientów. Co więcej, próby nabywania domu od sprzedawcy prywatnego to czasami jak gra w ruletkę, ponieważ zdarzają się nieuczciwe osoby, które np. zatajają rzeczywisty stan budynku.
Bywają i takie sytuacje, że osoba kupująca dopiero po fakcie dowiaduje się o tym, że w domu były zameldowane inne osoby, które wyjechały za granicę. To rodzi wiele późniejszych problemów, a często jedynym rozwiązaniem pozostaje wtedy droga sądowa. Dlatego nie ryzykuj, gdyż my:

 • przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu domu, krok po kroku,
 • wyszukamy oferty doskonale pasujące do Twoich oczekiwań,
 • zweryfikujemy stan prawny budynku,
 • zajmiemy się prezentacją domu na sprzedaż,
 • weźmiemy udział w negocjacjach,
 • pomożemy przy dokumentach i formalnościach finansowo-prawnych.

Pamiętaj – nadzorujemy każdy etap transakcji, a razie jakichkolwiek wątpliwości odpowiadamy na Twoje pytania. W związku z tym szybko i bezproblemowo zamieszkasz w swoim nowym domu.

Domy z rynku pierwotnego i wtórnego

Możesz się zastanawiać, czy zdecydować się na nowy dom czy już wcześniej użytkowany. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, która opcja jest lepsza – wszystko tak naprawdę zależy od Twoich potrzeb i wymagań. Jednocześnie pamiętaj, że im bardziej jesteś elastyczny w swoich preferencjach, tym większy wybór, a tym samym wzrasta szansa na szybkie znalezienie wymarzonego domu.

wycieraczka przed wejsciem do domu

Taniej, a piękniej…

Na terenie Borów Tucholskich i Kaszub  domy na sprzedaż cieszą się sporą popularnością – są tańsze niż w metropoliach, a zlokalizowane w naprawdę pięknym regionie. Wokół lasy i jeziora, czyli wspaniałe tereny na codzienną aktywność fizyczną, a także na ucieczkę przed mocno zanieczyszczonym powietrzem. Jest czym oddychać, jest na co patrzeć i co podziwiać.

To wspaniała opcja dla młodych osób i młodych małżeństw, które szukają dużego metrażu w rozsądnej cenie. Obecnie coraz więcej osób pracuje zdalnie, więc niekoniecznie jest przywiązanych do określonego miasta. Przeprowadzka w takiej sytuacji nie stanowi żadnego problemu. Lokalizacja w pobliżu  Chojnic i okolic to z pewnością dobra opcja. Perspektywa życia w oddali od dużego miasta staje się w ostatnich latach coraz bardziej kusząca, szczególnie gdy wystarczą zaledwie 2 godziny, aby dojechać do Gdańska.

Zresztą nie tylko dla ludzi młodych dom w Chojnicach może się okazać optymalnym rozwiązaniem. To również interesująca propozycja dla seniorów szukających spokojnego miejsca do życia na emeryturze.

domy na sprzedaż

Wiele możliwości…

W przypadku domów z rynku wtórnego zazwyczaj stosuje się negocjacje cenowe w zakresie 3-5% od kosztu wyjściowego. Warto przynajmniej spróbować , ponieważ można uzyskać nieco niższą cenę zakupu. Nie potrafisz? Nie martw się, ponieważ my mamy doświadczenie w negocjacjach i poprowadzimy je w Twoim imieniu.

Potrzebujesz domu na już? Już nasza w tym głowa, aby szybko znaleźć odpowiednią ofertę i dopiąć wszelkie szczegóły.  Dziś często spotykamy  domy w doskonałym stanie nadające się  do zamieszkania niemal od razu po otrzymaniu kluczy. Czasami potrzeba jedynie lekkiego odświeżenia.

A może masz już swoją wizję aranżacji wnętrz? Wtedy musisz się liczyć z dodatkowymi kosztami przeznaczonymi na remont. I tu ważna sprawa – sporo oszczędzasz, kiedy okna, drzwi, podłogi i ściany nie wymagają renowacji lub wymiany. Dlatego jeszcze przed podjęciem decyzji trzeba znać realny stan domu – z naszą pomocą nic się nie ukryje.

małżeństwo wykańcza swój dom

Generalnie zasada jest taka – im tańszy dom (dotyczy to porównywalnych metraży i opcji wyposażenia), tym większe wydatki na remont.

Aczkolwiek zdarzają się wyjątki od tej reguły. Kiedy komuś zależy na szybkiej sprzedaży domu, to można czasami wynegocjować naprawdę spory upust w stosunku do ceny wyjściowej.

Możesz też zdecydować się na dom  z pierwszej ręki. Cena z pewnością jest wyższa, ale w zamian masz nowoczesne, energooszczędne materiały oraz technologie. A to daje określone oszczędności w użytkowaniu budynku na co dzień. Oczywiście podobnie bywa z kilkuletnimi domami, które często też już stawiano z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań.

W każdym razie wszystko zależy od Twoich upodobań. Każda opcja ma swoje plusy i minusy. Na spokojnie przyjrzymy się im, aby ostateczny wybór okazał się dobrze przemyślany.

Domy na sprzedaż w Chojnicach i okolicach  czekają właśnie na Ciebie!

Nie zwlekaj z decyzją. Nasza firma służy Ci swoją pomocą i doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy wymarzony dom dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Porównaj nieruchomości

Tytuł Cena Typ Powierzchnia Cel Pokoje