Mieszkania

Szukanie dobrej oferty sprzedaży lub wynajmu mieszkania łatwe nie jest, mimo że na pierwszy rzut oka wydaje się to proste i szybkie do załatwienia. Jednak czeka przed Tobą sporo istotnych decyzji do podjęcia. Przede wszystkim to kwestia wyboru – zakup czy wynajem, a jeżeli to pierwsze, kluczowe staje się rozstrzygnięcie między propozycjami z rynku pierwotnego i wtórnego. Kolejne ważne kryteria dotyczą lokalizacji, metrażu oraz aspektów wpływających na komfort mieszkania jak orientacja względem stron świata, piętro czy obecność różnego rodzaju udogodnień – windy, parkingu, placu zabaw.

Nie musisz jednak tracić czasu i nerwów na przeglądanie wielu stron, ponieważ poniżej dajemy Ci wiele starannie wyselekcjonowanych propozycji mieszkań w Chojnicach i okolicach . A jeżeli masz jakieś wątpliwości, to odsyłamy do naszych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Najnowsze oferty

Nowe mieszkania w cichym zakątku [...]

419,136.00

Nowe mieszkania w cichym zakątku Chojnic Oferujemy na sprzedaż mieszkania 3 pokojowe w trzech […]

  2   1   56.64 m2

Charzykowy – Atrakcyjny apartament do [...]

2,000.00

Charzykowy -Atrakcyjny apartament do wynajęcia Charzykowy -Atrakcyjny apartament do wynajęcia Apartament o powierzchni ok 36 […]

  1   1   36 m2

Mieszkanie w Chojnicach 3 pokoje [...]

299,000.00

Mieszkanie w Chojnicach 3 pokoje 61,10 m2 .Doskonała lokalizacja. Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe […]

  2   1   61 m2

Chojnice- 3 pokojowe, własnościowe mieszkanie [...]

285,000.00

Chojnice- 3 pokojowe,własnościowe mieszkanie na sprzedaż 66 m2 ul. Łanowa Oferujemy na sprzedaż 3 […]

  2   1   66 m2

Silno/koło Chojnic – 2 pokojowe [...]

230,000.00

Silno/koło Chojnic 2-pokojowe mieszkanie z budynkiem gospodarczym Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o […]

  2   1   50 m2

Nowe mieszkania w Chojnicach przy [...]

419,136.00

Nowe mieszkania w cichym zakątku Chojnic Oferujemy na sprzedaż mieszkania 3 pokojowe w trzech nowo powstających […]

  2   1   57 m2

Mieszkanie w Chojnicach 3 pokoje [...]

299,000.00

Mieszkanie w Chojnicach 3 pokoje 61,10 m2 .Doskonała lokalizacja. Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe […]

  2   1   61 m2

Charzykowy – Atrakcyjny apartament do [...]

2,000.00

Charzykowy -Atrakcyjny apartament do wynajęcia Charzykowy -Atrakcyjny apartament do wynajęcia Apartament o powierzchni ok 36 […]

  1   1   36 m2

Nowe mieszkania w cichym zakątku [...]

419,136.00

Nowe mieszkania w cichym zakątku Chojnic Oferujemy na sprzedaż mieszkania 3 pokojowe w trzech […]

  2   1   56.64 m2

Szukasz mieszkania na sprzedaż w Chojnicach lub okolicach ? Z Immobilia na pewno znajdziesz!

Oferujemy pomoc kompleksową. Dlatego nabycie mieszkania nie sprawia wielu problemów. Towarzyszymy Ci na każdym etapie związanym z procesem transakcyjnym – od dokładnego poznania Twoich potrzeb i możliwości finansowych, poprzez wybranie optymalnej oferty, pomoc w dokonaniu zakupu (za gotówkę lub na kredyt) bądź wynajmu aż do podpisania protokołu przekazania mieszkania i wydania kluczy. Pomagamy nawet w kwestiach kredytowych, prawnych i notarialnych.

Podchodzimy indywidualnie do każdej transakcji, a pomaga nam w tym doskonała znajomość lokalnego rynku nieruchomości. W związku z tym jesteśmy w stanie precyzyjnie oszacować wartość każdego mieszkania na sprzedaż na naszym terenie .

Mieszkania w Chojnicach i okolicach  z Immobilia to szeroka oferta, wygoda i bezpieczeństwo transakcji!

Z pewnością docenisz duży wybór propozycji dopasowanych do bardzo indywidualnych potrzeb. To mieszkania zlokalizowane we wszystkich rejonach Chojnic i okolic  ( powiatu chojnickiego), o różnych metrażach. Dzięki temu swoje wymarzone M znajdzie zapracowany singel, który szuka komfortowego lokum na wypoczynek po całym dniu poza domem.
Z pewnością uszczęśliwimy też rodziny, i to nawet wielodzietne. Mamy ponadto interesujące oferty dla par seniorów szukających spokojnej przystani na jesień życia.

Wszystkie ogłoszenia przedstawiają w sposób kompletny najważniejsze parametry i aspekty danego lokum. Dlatego od razu wiesz, jaką ma powierzchnię dane mieszkanie na sprzedaż , gdzie jest położone, na którym piętrze i na jakie udogodnienia możesz liczyć. Wzbogacenie ofert o zdjęcia dodatkowo ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy też naszą radą.

Wystarczy, że opowiesz nam o swojej wizji idealnego mieszkania, a my zaprezentujemy propozycje optymalnie wpisujące się w Twoje potrzeby i wymagania.

mieszkania w bloku z balkonem
Bezsprzecznie dla osób, które szukają nieco więcej przestrzeni, a nie mogą sobie pozwolić na większy metraż doskonałym rozwiązaniem jest mieszkanie na parterze z własnym ogródkiem. Inną ciekawą opcją wydaje się lokum na ostatnim piętrze z rozległym tarasem, z którego można podziwiać piękno okolicy.

Co ważne, wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno mieszkania z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Nowe mieszkania w Chojnicach kuszą innowacyjnymi technologiami budowlanymi i swoją świeżością. To z reguły bardzo nowoczesne budynki z wszelkiego typu udogodnieniami np. wygodnymi windami, dzięki którym młode rodziny nie martwią się, jak wnieść wózek z dzieckiem na piąte piętro, a ludzie starsi nie muszą męczyć się wchodzeniem po schodach. Standardem są też miejsca parkingowe czy place zabaw dla maluchów.

Jednak nie tylko mieszkania deweloperskie w Chojnicach są godne zainteresowania, ponieważ także mieszkania z rynku wtórnego często przyciągają uwagę. W wielu z nich przed wystawieniem przeprowadza się gruntowny remont, aby nabywca wchodził „na gotowe” – bez konieczności inwestowania czasu i pieniędzy w modernizację.

A może szukasz mieszkania na wynajem ?

Jeżeli tak, to też możemy Ci pomóc, ponieważ mamy naprawdę duże doświadczenie w wynajmie mieszkań w Chojnicach i okolicach . Przeprowadzimy Cię spokojnie przez cały skomplikowany proces – od znalezienia najlepszej oferty aż do podpisania umowy i wręczenia kluczy.

Nasze usługi kierujemy do:

 • osób posiadających mieszkania do wynajęcia w Chojnicach lub okolicach
 • osób szukających tego typu mieszkań.

Wspieramy i służymy radą na każdym etapie wynajmu. Zajmujemy się:

 • przygotowaniem mieszkania, aby spełniało wszelkie standardy jakościowe,
 • dbaniem o rzetelną, a przy tym atrakcyjną jego prezentację,
 • obsługą najemców,
 • opracowaniem i spisaniem umowy najmu.

W związku z tym razem z nami zrealizujesz transakcję z przyjemnością, sprawnie i bezpiecznie! Co ważne, dotyczy to obu stron – zarówno wynajmującego, jak i najemcy. Ci pierwsi nie muszą się martwić o to, jak znaleźć najemcę, a ci drudzy, gdzie szukać ciekawych ofert. Zawarta umowa zabezpiecza de facto interesy obu stron i sprawia, że cała transakcja ma charakter transparentny.

Z naszą firmą nie tylko sprzedaż, ale zakup i wynajem mieszkania w Chojnicach i okolicach  to bezproblemowy proces!

Podczas gdy Ty możesz myśleć o innych ważnych kwestiach, my zajmiemy się całą obsługą. Zobacz, co zyskujesz:

 • czas – szukanie mieszkania na sprzedaż czy wynajem zawsze pożera mnóstwo cennych chwil, podobnie jak szukanie kupca czy najemcy. Dzięki Immobilia masz więcej czasu na inne zadania (lub przyjemności),
 • dużą bazę ofert mieszkań w Chojnicach i okolicy, więc łatwo możesz wybrać odpowiadającą Twoim potrzebom,
 • komfort i maksymalną skuteczność transakcji – zajmujemy się całym procesem sprzedaży, kupna czy wynajmu,
 • doradztwo prawno-kredytowe,
 • bezpieczeństwo dla każdej strony transakcji – dlatego klienci są zadowoleni z naszej obsługi.

Porównaj nieruchomości

Tytuł Cena Typ Powierzchnia Cel Pokoje