Wyszukiwarka  

Lokalizacja :
Budżet :

PLN
PLN

0 Znaleziono Ofert

   

Aktualności  

   

Firma Immobilia zapewnia wszystkim swoim  Klientom profesjonalną obsługę kredytową.

Korzystając z naszej pomocy ,zaoszczędzisz swój cenny czas i unikniesz niepotrzebnego stresu.W ciągu całego procesu uzyskiwania kredytu pojawisz się w banku tylko raz , aby podpisać umowę kredytową - resztę zrobimy za Ciebie! Skorzystaj z fachowej porady naszego doradcy a przekonasz sie jak szybko zamieszkasz w wymarzonym domu!

Naszym Klientom zapewniamy :

  • spotkania z doradcą w dogodnym miejscu i czasie
  • profesjonalne potwierdzenie zdolności kredytowej
  • uproszczony dostęp do procesu kredytowania
  • szybką decyzję kredytową
  • bezpłatną i indywidualną opiekę doradcy finansowego w całym okresie finansowania nieruchomości
  • obsługę klienta z trudną historią kredytową

W celu sprawdzenia zdolności kredytowej oraz uzyskania optymalnej oferty finansowania wybranej nieruchomości prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontatkowego lub o kontakt telefoniczny  z przedstawicielem firmy Expander  która jest największą niezależną firmą doradztwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2000 roku. Misją Expander jest dostarczanie Klientom rozwiązań finansowych, które pomagają zaspokoić ich potrzeby na każdym etapie życia. Podczas jednego spotkania analizujemy sytuację finansową Klienta i przedstawiamy oferty kredytowe dopasowane do indywidualnych potrzeb kredytobiorcy. Posiadamy oferty z ponad 20 banków . Nie jesteśmy powiązani z żadną instytucją finansową, co pozwala nam świadczyć w pełni niezależne usługi doradztwa finansowego. Expander posiada oferty specjalne oraz promocje, często niedostępne w oddziałach banków. Ponadto jesteśmy w stanie negocjować warunki kredytowe w imieniu Klienta oraz pomóc w załatwieniu niezbędnych formalności.

W ramach sieci Expander Direct świadczymy usługi doradcze w miejscu i czasie dogodnym dla Klienta , czuwając nad procesem kredytowym od pierwszego spotkania ,aż do wypłaty kredytu a nasze usługi są całkowicie bezpłatne!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami :

Tomasz Onuszko

tel: + 48 608 484 053

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aneta Ryńska

tel: 791 377 744

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;