Bezpieczeństwo,
skuteczność
i profesjonalizm

Biuro nieruchomości Chojnice

Jesteś odpowiedzialną osobą, więc wszystkie ważne zadania przekazujesz w ręce fachowców. Na pewno masz swojego zaufanego lekarza, mechanika samochodowego czy fryzjera. Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? To znaczy, że również potrzebujesz pomocy profesjonalistów. Odpowiednio dobrana agencja nieruchomości poprowadzi Cię przez cały proces transakcyjny, co pozwala uniknąć błędów i niepotrzebnych nerwów. Z pewnością daje też korzyści finansowe – bez wątpienia nie przepłacisz.

Dlaczego o tym piszemy? Z prostego powodu, ponieważ dobrze się znamy na nieruchomościach. Rozumiemy ponadto potrzeby osób, które chcą kupić lub sprzedać nieruchomość. Wiemy, że jesteśmy w stanie Ci pomóc w znalezieniu domu, mieszkania, lokalu czy działki na miarę marzeń. Wesprzemy ponadto swoją wiedzą i doświadczeniem w procesie sprzedażowym.

para młodych ludzi rozpakowuje kartony

Firma Immobilia Kompleksowa Obsługa Nieruchomości to zatem Twój niezawodny partner, jeżeli szukasz ciekawych ofert sprzedaży, kupna lub wynajmu nieruchomości w Chojnicach i okolicach.

Charzykowy – nowy , atrakcyjny [...]

750,000.00

  Charzykowy – nowy , atrakcyjny , dwupoziomowy apartament na sprzedaż 121,60 m2 Oferujemy […]

  3   2   98 m2

Swornegacie /Kaszuby wyjątkowa działka z [...]

450,000.00

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę z dostępem do Jeziora Witoczno , położoną przy lesie […]

  4293 m2

Chojnice – przytulne 2 pokojowe [...]

255,000.00

Chojnice- 2 pokojowe,własnościowe mieszkanie na sprzedaż 38,40 m2 ul. Łanowa Oferujemy na sprzedaż 2 […]

  2   1   38 m2

Dlaczego warto korzystać z usług biura nieruchomości?

Znalezienie dobrej oferty łatwe nie jest. Dotyczy to nie tylko kupna, ale i sprzedaży czy wynajmu określonej nieruchomości. Konieczna okazuje się:

  • odpowiednia prezentacja danej nieruchomości,
  • sprawdzenie jej stanu prawnego,
  • ustalenie korzystnej ceny,
  • gromadzenie niezbędnych dokumentów,
  • umiejętne prowadzenie negocjacji, co wymaga stosownej wiedzy,
  • prawidłowe skonstruowanie umów (zarówno przedwstępnych, jak i przenoszących prawo własności),
  • sprawdzenie umów,
  • końcowa realizacja transakcji.

Brzmi to dla Ciebie skomplikowanie? Z pewnością tak, jeżeli nie masz na co dzień do czynienia z tymi kwestiami. Tym bardziej że uregulowania prawne z zakresu mienia nieruchomego nieustannie się zmieniają.

Jednak nie martw się, ponieważ nasze biuro nieruchomości w Chojnicach zajmuje wszystkim od A do Z. Nie musisz więc błądzić w gąszczu zawiłości formalno-prawnych. W związku z tym unikasz niepotrzebnego ryzyka, a także ewentualnych komplikacji i strat finansowych.

Pomagamy w formalnościach i nie tylko… Zobacz, co zyskasz dzięki pomocy agencji nieruchomości!

Opieka profesjonalnego pośrednika daje Ci więcej niż myślisz, ponieważ masz zapewnioną opiekę w całym, jakże skomplikowanym, procesie wynajmu, kupna lub sprzedaży nieruchomości. Tobie pozostaje zastanowienie się nad wystrojem wnętrza – dobraniem koloru oraz stylu aranżacji. A jeżeli sprzedajesz mieszkanie czy dom, to możesz pomyśleć, jak mądrze wykorzystać uzyskane środki finansowe.

A konkretnie, jakie zalety ma współpraca z naszym biurem nieruchomości w Chojnicach?

OSZCZĘDZASZ CZAS

Z pewnością znasz swoje oczekiwania względem domu, mieszkania, działki czy lokalu komercyjnego. Jednak nie jest to równoznaczne z możliwością szybkiego znalezienia nieruchomości w pełni odpowiadającej na Twoje potrzeby. Przede wszystkim oferty różnią się czasami detalami, które trudno dojrzeć na pierwszy rzut oka. Trzeba mieć na to czas, ale i odpowiednie narzędzia porównawcze. Z pomocą pośrednika nie musisz jednak tracić cennych godzin na szukanie oferty idealnie dopasowanej do oczekiwań. My zrobimy to za Ciebie – poznasz więc efekty naszej pracy.

To nie wszystko, ponieważ zakup, sprzedaż bądź wynajem nieruchomości wymaga przygotowania kilku dokumentów – przede wszystkim umów, ale i dokumentacji potrzebnej do notariusza czy do banku (w przypadku, gdy zakup wiąże się z wzięciem kredytu hipotecznego). W takiej sytuacji potrzebny jest czas, ale i wiedza. Wszelkie błędy zawarte w dokumentach albo uniemożliwiają przeprowadzenie transakcji, albo stają się później przesłanką do określonych roszczeń. Z biurem nieruchomości unikasz tego typu pułapek formalno-prawnych. Co więcej, możesz też liczyć na profesjonalną pomoc w znalezieniu dobrego doradcy kredytowego.

Bieżąca analiza rynku nieruchomości jest niezbędna, a przy tym naprawdę czasochłonna. Z naszym biurem możesz przeznaczyć zaoszczędzone godziny na bycie z rodziną, przyjaciółmi lub na aktywność fizyczną. Doskonale orientujemy się przede wszystkim w aktualnych cenach na rynku lokalnym, a to niezwykle istotne jeżeli szukasz atrakcyjnej nieruchomości w Chojnicach i okolicy.

ikona czasu

OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE

Profesjonalny pośrednik trzyma rękę na pulsie. Przede wszystkim jest w stałej współpracy z deweloperami oraz inwestorami działającymi na konkretnymi terenie. Dla naszego biura rynek nieruchomości w Chojnicach nie ma żadnych tajemnic. W związku z tym znamy wszystkie aktualne promocje i rabaty, więc nie z pewnością nie będziesz przepłacać. Jednocześnie możesz się od nas dowiedzieć o planowanych w najbliższym czasie inwestycjach.

Niewątpliwie docenisz też pomoc w negocjacjach związanych z ceną. Jednocześnie nie kupujesz kota w worku, ponieważ zajmujemy się organizacją oględzin wybranej nieruchomości oraz jej dokładną prezentacją.

ikona pieniędzy

NIE RYZYKUJESZ

Bezpieczeństwo transakcji wydaje się równie istotne jak oszczędność czasu i pieniędzy. Z naszym biurem nie musisz się martwić, czy wszystko jest zgodne z prawem, gdyż zawsze precyzyjnie analizujemy i weryfikujemy aktualny stan prawny danej nieruchomości. Przede wszystkim mamy do tego konieczną wiedzę, ale i doświadczenie czy narzędzia. Wiemy, jak czytać księgi wieczyste bądź inne dokumenty związane z mieszkaniem, domem, działką lub lokalem komercyjnym.
W przeciwieństwie do nieuczciwych niekiedy kontrahentów nam zależy zwłaszcza na transparentności, ale i wiarygodności. Doceniamy wagę etycznych działań. W związku z tym zawsze ostrzegamy naszych klientów, jeżeli tylko istnieją jakieś zagrożenia związane z konkretną transakcją. Służymy fachowym doradztwem, kiedy nieruchomość ma obciążenie hipoteczne bądź jakieś służebności.

Naszą rolą jako pośrednika jest zatem dbanie o przejrzystość i rzetelność wszystkich transakcji, a jednocześnie troska o sporządzanie dokumentów zgodnych z obowiązującym prawem oraz chroniących interesy zarówno kupującego (wynajmującego), jak i sprzedającego.

ikona bezpieczeństwa

Porównaj nieruchomości

Tytuł Cena Typ Powierzchnia Cel Pokoje