Nieruchomości

Szukasz interesujących nieruchomości w Chojnicach i okolicach ?  Chcesz sprzedać, kupić lub wynająć mieszkanie? A może myślisz o zbudowaniu domu i czekasz na ciekawą ofertę działki albo chcesz się przeprowadzić do gotowego już domu. W każdej z tych sytuacji znajdziesz tutaj rozwiązanie swoich problemów. Co więcej, oferta nieruchomości jest poszerzona o obiekty komercyjne i inne typy budynków.

Propozycje obejmują zatem nieruchomości wszystkich typów prywatnych i komercyjnych – dotyczących zarówno budynków (mieszkania, domy, lokale, obiekty, hale), jak i powierzchni gruntowych. Na pewno docenisz to, że masz rzeczywiście duży wybór, tym bardziej , że przedstawiamy nieruchomości w Chojnicach i okolicach – a to znacznie poszerza spektrum wyboru. Nie musisz skupiać się wyłącznie na jednym miejscu.

Zapewniamy skuteczną sprzedaż, szybki zakup lub korzystny wynajem nieruchomości!

Nieruchomości  z rynku pierwotnego i wtórnego .

Każdy ma inne potrzeby, więc nasza agencja nieruchomości ma w swojej ofercie ciekawe propozycje różnego typu w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym, ale także działki, lokale, obiekty. W zależności od potrzeb i budżetu możesz znaleźć odpowiednią opcję wyboru.

Pierwszym i podstawowym dylematem w przypadku zakupu nieruchomości jest pytanie – rynek wtórny czy rynek pierwotny? Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę szukasz, i jakie aspekty wyboru są kluczowe. Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy.

Nie wiesz, czy wybrać nieruchomość z rynku pierwotnego czy wtórnego? Postaw na Immobilia Kompleksowa Obsługa Nieruchomości! Pomożemy Ci w podjęciu decyzji.

Kiedy warto zainteresować się ofertą z rynku wtórnego?

Oferta z rynku wtórnego okazuje się optymalna, kiedy potrzebujesz lokum na szybko, do natychmiastowego użytkowania. Większość mieszkań, domów czy obiektów usługowych z rynku wtórnego jest już wykończona i urządzona. To również wyjątkowe bogactwo dostępnych lokalizacji. Wystarczy, że określisz lokalizację , w której  chcesz zamieszkać, prowadzić swój punkt usługowy czy zorganizować biuro, a my na pewno przedstawimy ciekawe propozycje z drugiej ręki. To mogą być obiekty zaaranżowane w różnych stylach architektonicznych.

Poza tym wiesz, za co tak naprawdę płacisz, i nie kupujesz kota w worku. Możesz dokładnie ocenić daną nieruchomość przed zakupem. Dotyczy to nie tylko wyglądu samego budynku (z zewnątrz i wewnątrz), ale także okolicy. Od razu wiadomo, jak przedstawia się kwestia skomunikowania z innymi dzielnicami miasta albo dojazdu do najbliższego miasta. Wiadomo też, czy nie będzie żadnych problemów z zakupem podstawowych artykułów żywnościowych, kiedy nagle czegoś zabraknie, a goście w drodze.

miniatura domu a obok niego klucz

Zawsze można przyjrzeć się dokładnie pozostałym elementom infrastruktury – przedszkola, szkoły, przychodnie, tereny rekreacyjno-sportowe. Zakup nieruchomości z rynku wtórnego pozwala ponadto dowiedzieć się, kto jest np. administratorem (zarządcą) danego osiedla i czy wywiązuje się solidne z powierzonych mu zadań. Co więcej, nie ma przeszkód, aby wcześniej poznać przyszłych sąsiadów.

I jeszcze coś – nieruchomość jest gotowa do zamieszkania lub wykorzystania w określonym celu (np. praca). Wszystkie elementy stałe obiektu są przecież w cenie zakupu. W wielu przypadkach nawet meble pozostają. Dzięki temu nie musisz czekać kilku (a czasami nawet kilkunastu) miesięcy, aby się wprowadzić. Co więcej, niektóre lokale są wyremontowane i odpowiednio wyposażone przez inwestora, więc tym bardziej nie wymagają dodatkowych nakładów.

lupa

Szukasz nieruchomości z rynku wtórnego? Postaw na Immobilia!

W jakich sytuacjach warto zdecydować się na zakup nieruchomości z rynku pierwotnego?

Podstawową zaletą nowych inwestycji jest… ich nowość. To sprawia, że masz od początku wpływ na aranżację wnętrza, które możesz dowolnie urządzić. Istnieje nawet opcja otrzymania mieszkania czy domu w wersji pod klucz, a zatem do natychmiastowego zamieszkania.

para siedzi na schodach w domu

Ważne poza tym, że wszystkie nowe nieruchomości w Chojnicach i okolicy są stawiane z wykorzystaniem nowoczesnych, energooszczędnych technologii. Stosuje się również materiały budowlane wysokiej jakości. Dzięki temu mieszkanie czy korzystanie z budynków jest naprawdę bardzo komfortowe. Na rynku pierwotnym z reguły udaje się też znaleźć obiekty idealnie dopasowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – z wygodnymi podjazdami czy obszernymi windami. To z pewnością spory walor, a zarazem przewaga nad propozycjami z rynku wtórnego – chyba że znajdzie się dobrze zmodernizowane lokum z drugiej ręki. Ale w tym już nasza głowa, aby do takiej oferty dotrzeć – wiemy, jak to zrobić i gdzie takich perełek szukać.

Nowe inwestycje cieszą się popularnością szczególnie wśród młodszych osób, więc sąsiadami są najczęściej bardzo podobni ludzie. Teoretycznie powinno to budować dość ścisłe relacje sąsiedzkie, jednak w tym aspekcie lepiej to wygląda w przypadku ofert z rynku wtórnego – ludzie, którzy mieszkają (lub pracują) w pobliżu siebie od lat z reguły tworzą jakąś wspólnotę. Trzeba wiedzieć, jak w nią wejść, aby przy okazji skorzystać z pomocy.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości w Chojnicach i okolicy

Na stronie naszej agencji znajdziesz wiele interesujących ofert nieruchomości prywatnych i komercyjnych. Dotyczy to zarówno różnego typu budynków, jak i gruntów zlokalizowanych nie tylko w Chojnicach i powiecie chojnickim, ale także okolicznych miastach i powiatach – Człuchowie, Tucholi, Bytowie, Debrznie, Sępólnie Krajeńskim, Przechlewie czy Kamieniu Krajeńskim. Domy, mieszkania, lokale, hale, obiekty i działki – wszystko to zebrane w jednym miejscu, co bezsprzecznie ułatwia znalezienie optymalnej propozycji.

Firma Immobilia ma ofertę dla wszystkich!

Zapraszamy zatem deweloperów, którzy zastanawiają się, gdzie znaleźć nabywców dla swoich inwestycji. Doświadczenie naszej firmy na lokalnym rynku nieruchomości deweloperskich sprawia, że sprzedaż nieruchomości w Chojnicach i okolicy nie sprawia żadnych problemów. Doskonale znamy potrzeby potencjalnego nabywcy, co stanowi niezaprzeczalny nasz atut. W związku z tym zapewniamy szybkie zawieranie korzystnych transakcji kupna – sprzedaży. Takich, które zadowolą obie strony.

Pomagamy dobrze przygotować nieruchomość do sprzedaży. Przede wszystkim opracowujemy skuteczną strategię marketingową, co jest wyjątkowo istotne dla optymalnej prezentacji danej inwestycji. Niewątpliwie każdy potencjalny nabywca może dzięki temu uzyskać jak najwięcej konkretnych i rzetelnych informacji, a jednocześnie ma zapewnioną kompleksową obsługę – także w kwestii kredytu hipotecznego i wykończenia nowego lokalu.

Wiedza jaką posiadamy  z zakresu zarządzania nieruchomościami  wspomoże  deweloperów  w doborze  zarządcy, który pomoże w regulacji wszelkich kwestii związanych z przekazaniem inwestycji nowym użytkownikom:

 • odbiorem lokali,
 • rozliczeniami,
 • zawieraniem umów z dostawcami mediów,
 • dokonywaniem naliczeń lokalowych,
 • odpowiedziami na liczne pytania.

Immobilia to skuteczna sprzedaż z zyskiem dla Ciebie!
To również oszczędność czasu!

Dobre zarządzanie nieruchomościami

Zapraszamy do współpracy również wspólnoty mieszkaniowe, i to zarówno nowe, jak i istniejące. Jeżeli szukasz skutecznego zarządcy dla swojej nieruchomości, to nasza firma pomoże w wyborze odpowiedniego zarządcy nieruchomościami , zapewniając :

 • reprezentowanie interesów danej wspólnoty przed urzędami, a także osobami prawnymi i fizycznymi,
 • negocjowanie i zawieranie umów na konkretne usługi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi np. na dostawę mediów czy ubezpieczenie nieruchomości,
 • prowadzenie księgi nieruchomości, a ponadto dokumentacji technicznej danego lokalu czy obiektu budowlanego,
 • obsługę w zakresie zebrań wspólnoty – powiadamianie o nich z odpowiednim wyprzedzeniem, organizację tych zebrań, a także prowadzenie rejestru uchwał oraz dokumentacji,
 • realizację podjętych przez wspólnotę uchwał,
 • przestrzeganie terminów przeglądów okresowych budynku – przygotowywanie ich i zlecanie odpowiednim organom,
 • pilnowanie kwestii księgowych,
 • dbanie o teren wspólny.

Reasumując – zajmujemy się wszystkimi aspektami związanymi z obsługą  nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy również klientów indywidualnych, którzy chcą sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość w Chojnicach lub okolicy.

nieruchomość w bloku
rozmowa przy stole

Kompleksowa obsługa nieruchomości w Chojnicach

Zajmujemy się głównie  transakcjami kupna-sprzedaży  jednak  współpracujemy także  z profesjonalistami, którzy uzupełniają naszą ofertę o inne kwestie związane z rynkiem nieruchomości, w tym:

zarządzanie nieruchomościami

 • sporządzanie projektów,
 • wyceny,
 • ubezpieczenia,
 • doradztwo skarbowo-prawne,
 • doradztwo kredytowe,
 • usługi transportowe przy przeprowadzkach,
 • usługi budowlano-remontowe,
 • usługi związane z aranżacją wnętrz,
 • usługi dotyczące zagospodarowania przestrzeni wokół budynków i ogrodów,
 • usługi porządkowe,
 • pogotowie techniczne w sytuacjach awaryjnych.

Immobilia – gwarancja bogatej oferty nieruchomości, wygody transakcji i bezpieczeństwa!

Porównaj nieruchomości

Tytuł Cena Typ Powierzchnia Cel Pokoje